usługi pogrzebowe lubliniec dom pogrzebowy zakład pogrzebowy pogrzeby lubliniec koszt pogrzebuZakład Pogrzebowy, którego założycielem i właścicielem jest Pan Andrzej Głomb, powstał na początku lat 90. XX wieku. Od ponad 25 lat firma nasza zajmuje się profesjonalnym organizowaniem uroczystości pogrzebowych głównie na terenie województwa śląskiego. Biuro naszego Zakładu Pogrzebowego znajduje się w mieście Lubliniec przy ul. Powstańców Śląskich 7.

Przez cały czas gromadziliśmy doświadczenia oraz poszerzaliśmy wiedzę w różnych wymiarach branży pogrzebowej. Dzięki temu udało się nam wypracować wizerunek firmy, która jest uczciwa, rzetelna i godna zaufania. Świadectwem tego zaufania są liczne zlecenia od Klientów, którym już daliśmy się poznać z najwyższej jakości usług pogrzebowych.

Wielokrotnie przygotowywaliśmy uroczystości pogrzebowe zarówno religijne, jak i świeckie. Organizujemy także pochówki poprzedzone procesem kremacji.

 

Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb swoją renomę zawdzięcza zespołowi kompetentnych pracowników. Posiadają oni szeroką wiedzę i orientację w najdrobniejszych nawet niuansach urzędowych. Z Państwa upoważnienia zajmiemy się formalnościami w urzędach, kancelariach oraz w biurach cmentarzy. Jeśli z różnych względów nie są w stanie Państwo dotrzeć do naszego biura – nasi pracownicy dotrą na wskazane miejsce, by tam w spokoju omówić wszystkie szczegóły. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o rozliczenie kosztu pogrzebu.

Pełnimy całodobowy dyżur – przyjmujemy zgłoszenia zgonów oraz wykonujemy eksportację do naszej nowoczesnej chłodni. Z najwyższym szacunkiem zajmujemy się ciałem osoby Zmarłej, przygotowując je do dnia pogrzebu.

W naszym Zakładzie Pogrzebowym uzyskają Państwo nie tylko niezbędne wsparcie, ale także profesjonalne porady dotyczące wyboru trumny, urny, krzyża, tabliczki, treści nekrologu czy klepsydry. Dzięki współpracy z doświadczonymi florystami przygotujemy kompozycje kwiatowe według Państwa życzeń oraz sugestii.

Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb dysponuje eleganckimi, nowoczesnymi karawanami oraz doświadczonymi kierowcami. Świadczymy usługi krajowego i międzynarodowego transportu Zmarłych . Jesteśmy w stanie przewieźć ciało osoby Zmarłej z każdego zakątka kraju, a jeśli jest taka potrzeba – wyruszamy też do każdego miejsca na świecie.

 

Gwarantujemy, że przebieg uroczystości żałobnych będzie taki, jakiego Państwo oczekujecie. Dbamy, aby każdy detal był przemyślany – tak w wymiarze wizualnym, jak i organizacyjnym. Ceremonie żałobne odbywają się zawsze z użyciem baldachimu, profesjonalnego katafalku, zaś obsługują je elegancko ubrani pracownicy. Jeśli Klienci sobie życzą, pomagamy w zorganizowaniu transportu dla gości żałobnych oraz w przygotowaniu konsolacji (stypy).

Po pogrzebie jesteśmy w stanie pomóc Państwu w kwestii usług kamieniarskich.
 
 
 
Powrót do: Strona główna
 
 
 
 
 
 
 
 

zakład pogrzebowy lubliniec

usługi pogrzebowe

dom pogrzebowy

pogrzeby lubliniec koszt pogrzebu